O nas

Przekazujemy do Państwa dyspozycji stronę www biura Galeria Podróży z siedzibą w Olkuszu.

Biuro od ponad 15 lat tworzy kobiecy zespół. Nie jest to zwyczajne biura podróży i nie są to zwyczajne kobiety. Podróże towarzyszą im od zawsze, obsłużyły ponad 50 000 Klientów i zwiedziły prawie 60 krajów, kilka tysięcy hoteli. Praca od zawsze była ich pasją, dlatego pomimo funkcjonowania w małej 40 000 miejscowości – osiągały sukcesy w skali ogólnopolskiej.
Zdobyły zaufanie wielu Klientów, kontrahentów i swoje własne do siebie, że są dobre w tym co robią, a głównym celem jaki przyświecał ich pracy – zawsze było największe zadowolenie obsługiwanych Klientów.

Każda z nich ma inne spojrzenie na świat, wybiera inną formę wypoczynku lub zwiedzania. Każda ma inne doświadczenia w swoim życiu, w związku z czym spogląda na ten nasz piękny świat ze swojej perspektywy, patrzy przez swoje indywidualne okulary. Dlatego nawet jeśli każda z nich była na Rodos, to dla każdej ten wyjazd był inny, inaczej go doświadczyła i zobaczyła tą wyspę w swój indywidualny sposób. Dlatego, podczas obsługi chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem jak odpoczywać dobrze w podróży i na co dzień.

 

Anna Koc

Kocham podróże oraz wszystkie elementy z nią związane. Od 15 lat jestem właścicielem biur podróży (teraz 3) i chciałabym móc pokazywać jak można wypoczywać i doświadczać podróży, zwiedzania świata. Moim marzeniem jest abyśmy zdrowo i „dobrze” wypoczywali – każdy według własnego uznania. Ponadto próbuje również wprowadzać aspekty bardziej ekologicznej formy podróży w naszej komercyjnej rzeczywistości. Oprócz pracy w branży turystycznej, pasjonuje mnie praca z człowiekiem, jest absolwentką wielu kursów i szkoleń. Kompendium MBA – QUEST Warszawa, Coach kognitywny – Instytut Benewicza Warszawa oraz wielu innych szkoleń i kursów.

 

Dlaczego warto wybrać wakacje w naszym biurze podróży:

Mamy dostępną pełną ofertę największych i najlepszych biur podróży dostępnych na polskim rynku turystycznych: Itaka, Rainbow, TUI, Coral, Grecos. Jesteśmy wieloletnim agentem prestiżowym BP Itaka, biurem partnerskim Grecos Holiday, autoryzowanym agentem BP TUI oraz Coral.

 

Nasze doświadczenie w podróżowaniu, pasja pracy, umiejętność wyszukania odpowiedniej oferty, zaangażowanie to cechy niezbędne, aby zrealizować Państwa wakacyjne marzenia.

 

 

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500